24/01/2019
23 січня заступник голови районної ради Микола Єрешко за участі депутата районної ради Ігора Атаманчука відвідав Кашперо-Миколаївську сільську раду. Депутати районної ради зустрілися із жителями с.Кашперо-Миколаївки.
Микола Миколайович повідомив присутнім про те, що протягом січня члени відповідної робочої групи райдержадміністрації відвідують кожну сільську раду району з метою зустрічей із громадами сіл задля обговорення Плану перспективного розвитку Баштанщини на наступні три роки.
Кашперо-Миколаївський сільський голова Людмила Ніколаєнко озвучила проблемні питання населення громади, без посильної допомоги держави які вирішити самотужки важко: ремонт доріг від сіл Кашперо-Миколаївка та Новопетрівка до автодороги Н-14 Миколаїв-Кропивницький, а також доріг між селами ради; придбання нового шкільного автобуса; ремонт ліній вуличного освітлення. Слід зазначити, що окрім питань, озвучених Людмилою Миколаївною, жителі громади хотіли б відновлення постійного автобусного сполучення із районном, а також обласним центрами, якісного медичного забезпечення, а також ремонт автомобіля сільської лікарської амбулаторії.
Нагадаємо. Зустрічі з жителями Баштанщини розпочато з метою напрацювання перспективного плану розвитку Баштанського району на 2019-2021 роки. Відповідну роботу у районі проводиться за дорученням Президента України Петра Порошенка після засідання Ради регіонального розвитку Миколаївської області, під час якої голова облдержадміністраціїї Олексій Савченко окреслив основні завдання місцевої влади на грудень 2018-січень 2019 років.