23/03/2020
Шановний Миколо Васильовичу, прийміть щирі вітання з нагоди Дня народження! Ваша працьовитість та високий професіоналізм, тверда життєва позиція отримали визнання й глибоку пошану серед колег, жителів району та односельців. Бажаємо Вам відмінного здоров’я, безмежного щастя, благополуччя, подальших успіхів у всіх задумах та починаннях. Нехай кожен день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення!