20/03/2020
Виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Калашнікова разом із головою районної ради Анатолієм Петровим у супроводі головного лікаря КНП "Багатопрофільна лікарня Баштанського району" Алли Барсегян проінспектували готовність інфекційного відділення лікарні до можливого прийому пацієнтів, хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.