


23/08/2021
23 серпня голова Баштанської районної ради взяла участь у мітингу з нагоди Дня державного прапора України, яке відбулося на площі Єдності.
Наталія Олійник привітала всіх присутніх з головними державними святами – Днем Державного прапора та 30 річчям незалежності України. Голова районної ради побажала всім всім українцям миру, щастя, благополуччя, успіхів в роботі і у всіх починаннях. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв загиблих у боротьбі за незалежність України
На урочистому дійстві також були присутні: заступник голови Миколаївської обласної ради Володимир Фроленко, Баштанський міський голова Олександр Береговий, депутат Миколаїївської обласної ради Віталій Гомерський, голова Баштанської райдержадміністрації Владислав Дмитрів, почесний громадянин Баштанського району Микола Бардачов.
.jpg)
(1).jpg)
.jpg)