27 вересня голова райдержадміністрації Владислав Дмитрів провів розширену апаратну нараду за участі керівників територіальних підрозділів органів державної влади та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.
У роботі взяли участь керівники (заступники) та т.в.о
Шановна громадськість!
З метою формування нового складу громадської ради при Баштанській райдержадміністрації запрошуємо взяти участь в установчих зборах з формування складу громадської ради при Баштанській райдержадміністрації.
З метою підготовки до проведення установчих
Працівниками КП «Добробут» Новобузької міської ради ведуться роботи по благоустрою міста.
Оновлено знаки при в’їзді та виїзді з міста Нового Бугу.
З сайту Новобузької міської ради