У вівторок, 28 вересня, в Миколаївській обласній державній адміністрації відбулась зустріч з представниками бізнесу, де говорили про залучення інвестицій, зростання бізнесу, створення нових робочих місць через приватизацію та оренду державних
Сьогодні, 28 вересня, в Миколаївській обласній державній адміністрації відбулося засідання регіональної робочої групи з питань управління об’єктами державної власності під головуванням заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Миколи Марінова та за участю
У вересні 2021 у місті Баштанка відбулися 2 рейди із питань легалізації оплати праці. Його провела робоча група з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення Баштанської міської ради, за
Пропонуємо ознайомитися з листом Миколаївської облдержадміністрації від 20.09.2021 №1448/02-16 "Про участь у інформаційно-видавничому проєкті "Успішна жінка"
ВООЗ рекомендує вакцинуватись від COVID-19, навіть якщо ви вже перехворіли. Імунітет після перенесеної хвороби залежить індивідуально від кожного організму і невідомо скільки природній імунітет захищатиме вас (bit.ly/3kJTxd5).
Одне із досліджень Центрів
Довгоочікуване відновлення дороги Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг уже розпочато. На ділянці км 179+600 - км 207+656 від села Новомиколаївка до міста Новий Буг підрядна організація ТОВ «ЄДБК» приступила до виконання ремонтних
30 вересня в Україні відзначається День усиновлення. Це свято для дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків. Це свято сімей, які пройшли шлях усиновлення, які взяли на себе відповідальність за
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво» цього року передбачається капітальний ремонт Галицинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Проєктом передбачено:
- демонтажні роботи, улаштування покрівлі, ґанків, заповнення дверних прорізів, улаштування підлог корпусу
З 1 травня 2021 року надання житлових субсидій в Україні відбувається по-новому.
Відповіді на запитання щодо призначення субсидій
− Якщо у мене у власності є квартира, а тітка залишила у спадщину 1/4
23 вересня голова Баштанської районної ради взяла участь у заходах з нагоди 147-ї річниці заснування села Новоєгорівка.Наталія ОЛІЙНИК побажала: "Нехай це свято принесе Вам та Вашим