23 вересня голова Баштанської районної ради взяла участь у заходах з нагоди 147-ї річниці заснування села Новоєгорівка.Наталія ОЛІЙНИК побажала: "Нехай це свято принесе Вам та Вашим
27 вересня голова райдержадміністрації Владислав Дмитрів провів розширену апаратну нараду за участі керівників територіальних підрозділів органів державної влади та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.
У роботі взяли участь керівники (заступники) та т.в.о
В рамках реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво» триває активна реконструкція автодороги М-14 Одеса - Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог), км 139+716 - км 142+80.
Наразі для підсилення
Про це повідомили учасники брифінгу у Верховній Раді України з нагоди створення міжфракційного депутатського об’єднання «Енергоефективна Україна».
На брифінгу виступили Голова Держенергоефективності Валерій Безус та народні депутати України: Микола Тищенко –
Відповідно до наказу начальника управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації від 10.09.2021 №200, сьогодні, 24 вересня в рамках обласної культурної акції «Охороняти. Зберігати. Відновлювати» відбулася нарада на базі райдержадміністрації
23 вересня 2021 року о 11.00 – під головуванням голови районної ради Олійник Н. відбулося засідання сьомої сесії районної ради восьмого скликання, на якому були присутні 29 депутатів районної ради.
Перед
23 вересня 2021 року о 9.00 – у Баштанській районній раді під головуванням Лучного М. відбулося спільне засідання постійних комісій: питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, привати-зації, будівництва, промисловості та підприємництва,
Шановна громадськість!
З метою формування нового складу громадської ради при Баштанській райдержадміністрації запрошуємо взяти участь в установчих зборах з формування складу громадської ради при Баштанській райдержадміністрації.
З метою підготовки до проведення установчих
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях підготувало Інформаційний бюлетень найбільш цікавих та інвестиційно-привабливих об‘єктів малої приватизації від 22 вересня!
У Миколаївській області нового власника чекають:
- їдальня
Працівниками КП «Добробут» Новобузької міської ради ведуться роботи по благоустрою міста.
Оновлено знаки при в’їзді та виїзді з міста Нового Бугу.
З сайту Новобузької міської ради