Голова райдержадміністрації Владислав Дмитрів провів виїзне засідання робочої групи щодо протидії незаконному надрокористуванню у Баштанському районі за участі представників правоохоронних органів (прокуратури та поліції) Казанківщини.
Зазначив на тому, що треба навести
Перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Казаріна разом із заступником голови райдержадміністрації Андрієм Дяченко під час робочого візиту до Казанки поспілкувалися з спеціалістами райдержадміністрації, які працюють на віддалених робочих місцях.
Наталія Леонідівна
3 червня голова райдержадміністрації Владислав Дмитрів за участі відповідальних працівників райдержадміністрації зустрівся з представниками спілок учасників АТО району та районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.
Баштанщину представляли уповноважені особи громадського