Голова райдержадміністрації Владислав Дмитрів провів виїзне засідання робочої групи щодо протидії незаконному надрокористуванню у Баштанському районі за участі представників правоохоронних органів (прокуратури та поліції) Казанківщини.
Зазначив на тому, що треба навести
Перебуваючи в Казанці, голова райдержадміністрації Владислав Дмитрів провів виїзне засідання районного штабу з підготовки та сталого проходження опалювального сезону 2021-2022 років за участі представників Казанківської селищної, Новобузької міської та Володимирівської
Перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Казаріна разом із заступником голови райдержадміністрації Андрієм Дяченко під час робочого візиту до Казанки поспілкувалися з спеціалістами райдержадміністрації, які працюють на віддалених робочих місцях.
Наталія Леонідівна
03 червня 2021 року о 10.00 – у Новобузькій міській раді під головуванням голови постійної комісії Баштанської районної ради Завірюхіна К. відбулося виїзне засідання
3 червня голова райдержадміністрації Владислав Дмитрів за участі відповідальних працівників райдержадміністрації зустрівся з представниками спілок учасників АТО району та районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.
Баштанщину представляли уповноважені особи громадського
3 червня 2021 року за дорученням голови Баштанської районної ради Наталії Олійник, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Василь Пшиченко взяв участь у відеоконференції засідання Палати
2 червня 2021 року керуючий справами виконавчого апарату районної ради Василь Пшиченко за дорученням голови Баштанської районної ради Наталії Олійник взяв участь в засіданні оргкомітету Баштанської міської ради, щодо
2 червня в Снігурівській ОТГ відбулося урочисте відкриття сучасного Центру надання адміністративних послуг. Ініціатором створення ЦНАПУ стала голова Снігурівської ОТГ – Інна Бойко та депутати місцевої ради. У новенькому
2 червня відбулось урочисте відкриття після реконструкції приміщення Казанківської дитячо-юнацької спортивної школи. Урочисте відкриття закладу розпочалось з невеликої екскурсії по спортивній школі, яку провела її директор Лілія Дема.
У смт Березанка, в рамках малої приватизації в Миколаївській області, готується аукціон з продажу адміністративного приміщення загальною площею 131,5 кв.м.
За підготовку даного об'єкту відповідальним є Регіональне відділення Фонду