Бажаємо побільше яскравих емоцій і незабутніх вражень. Хай здоров’я буде міцним, а щастя безмежним. Щоб Вас завжди зігрівали теплі слова близьких і рідних! Миру, любові, добробуту, стабільності, злагоди, взаємоповаги, молодості
28 лютого у Баштанському районі, в рамках Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», стартував III районний етап змагань. Учні закладів освіти 4 територіальних громад району боролися за звання найкращих у
Минуло тижня у Южноукраїнській, Костянтинівській та Мигіївській громадах пройшли змагання в рамках «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
Южноукраїнська громада:
За перемогу та право представляти громаду в III етапі змагань з волейболу боролися команди
З початку дії програми єВідновлення на Миколаївщині отримано 5873 заяви щодо компенсації за пошкоджене майно.
Комісія з надання компенсації вже затвердила надання компенсації на суму більше ніж 328 млн грн для
Вправи на усвідомленість (або ж майндфулнес) це справді класний інструмент боротьби зі стресом і тривожністю — водночас приємний і доступний всюди. Головне — зосередитися на моменті «тут і зараз» та
Указом Президента України від 19.10.2023 №698 за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку ВІННІК Олексій Петрович посмертно нагороджений орденом «За мужність»
У четвер, 22 лютого, у Новобузькій громаді відбулися змагання з волейболу в рамках «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти м. Новий Буг.
На відкритті змагань були присутні
У вівторок, 27 лютого, відбувся пресбрифінг за участі директорки департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОВА Оксани Єльчієвої та голови Ради з питань ВПО при Миколаївській облвійськадміністрації Альони Каптан.
Говорили на такі
У середу, 21 лютого, у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» пройшли змагання з волейболу - в Олександрівській громаді, з футзалу - у Привільненській, з баскетболу – у Прибужанівській.
В Олександрійській