18/02/2022
20 лютого в Україні – пам’ятний день про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
За весь час протистоянь Майдан став не просто столицею держави, а її серцем і душею. Він об'єднав десятки тисяч українців з різних областей, районів, які пліч-о-пліч до кінця боролися за єдність, незалежність і справедливість.
Ми прагнемо й надалі розбудовувати власну країну - рівноправного члена великої європейської родини, яка, пройшовши крізь полум'я воєн та інші лихоліття, вибрала шлях єднання, миру, демократії і прогресу.
Це наш обов'язок перед майбутніми поколіннями, перед пам'яттю загиблих співвітчизників.
Герої не вмирають!
15 лютого голова Баштанської районної ради Наталія ОЛІЙНИК взяла участь у мітингу присвяченому Дню увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Також в заході взяли участь: заступник міського голови О.Васильєв, голова Баштанської районної державної адміністрації В.Дмитрів, заступники голови райдержадміністрації Л.Бондаренко, А.Дяченко, виконавчий апарат Баштанської районної ради, голова районної ради ветеранів Л.Андрєєва, воїни АТО/ООС та громадкість.