17/03/2020
17 березня відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Баштанській райдержадміністрації.
На порядок денний засідання було винесено 4 важливих питання із життя району:
1. Про проведення профілактичних і протиепідемічних заходів щодо попередження завезення і розповсюдження на території Баштанського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Доповідачачи із даного питання виступили директор КНП «Багатопрофільної лікарні Баштанського району» Алла Барсегян та начальник відділу державного наглядук за санітарним законодавством Баштанського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Миколаївській області Олександр Бондар.
2. Про стан забезпечення населення Баштанського району якісною питною водою. Із даного питання доповідали начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Анатолій Чорний та начальник відділу державного наглядук за санітарним законодавством Баштанського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Миколаївській області Олександр Бондар.
3. Про створення на території Баштанського району пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення місцевої пожежної охорони (начальник Баштанського РС ГУ ДСНС у Миколаївській області, підполковник служби цивільного захисту Дмитро Бочак)
4. Про хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 16 лютого 2018 року №37-р «Про заходи щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені і паводків на території Миколаївської області». Стан гідроспоруд та водопідйомних гребень на території району (головний спеціаліст сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Оксана Дерило).
Обговоривши та заслухавши питання порядку денного, комісія прийняла рішення тимчасово зупинити роботу об'єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування з присутністю більше 10 осіб, до особливого розпорядження та скасування обмежувальних заходів:
- музеїв, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;
- дитячих розважальних закладів, клубів, майданчиків, у тому числі спортивних;
- фітнес-клубів, тренажерних залів, спортивних майданчиків та салонів;
- усіх магазинів, крім продуктових та аптек;
- торговельно-розважальних центрів;
- промислових ринків та інших (крім продуктових);
- ресторанів, закладів громадського харчування, серед іншого у готелях, барів, клубів, кафе, дискотек, пабів тощо;
- інших закладів та установ (на розсуд, під особисту відповідальність керівника).