Головна Новини Герої не вмирають Нововведення в законодавстві Учасникам бойових дій та членам їх сімей Планування роботи 2023 року Пробація району Електронне звернення Інформація для користувачів з вадами зору

Про організацію надання безоплатної первинної правової допомоги

Про організацію надання
безоплатної первинної правової допомоги

На підставі частини сьомої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 9-11 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», з метою забезпечення отримання громадянами України, іноземцями, особами без громадянства, у тому числі біженцями, гарантованої Конституцією України безоплатної правової допомоги, надання правових послуг, спрямованих на забезпечення реалізації прав і свобод людини і громадянина, захисту цих прав і свобод, вважаю за необхідне:
1. Покласти на головного спеціаліста з питань юридичного забезпечення діяльності ради Бальчунас Л.В. обов’язок надавати безоплатно первинну правову допомогу з питань, що належать до компетенції Баштанської районної ради, за видами правових послуг, визначених Законом України «Про безоплатну правову допомогу», зокрема:
- надання правової інформації;
- надання консультації і роз’яснень з правових питань;
- складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);
- надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.
2. Затвердити графік особистого прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги з питань, що належать до компетенції Баштанської районної ради (додається).
3. Головному спеціалісту районної ради Змієвській Л.О. забезпечити проведення реєстрації та окремого обліку звернень, що надходять до районної ради з питань отримання безоплатної правової допомоги.
4. Оприлюднити графік особистого прийому осіб, які потребують без-оплатної первинної правової допомоги з питань, що належать до компетенції Баштанської районної ради, на офіційному веб-сайті районної ради.

 Голова районної ради                                                                                                     Л.І.Луценко