Головна Новини Герої не вмирають Нововведення в законодавстві Учасникам бойових дій та членам їх сімей Планування роботи 2023 року Пробація району Електронне звернення Інформація для користувачів з вадами зору

Про нагородження Почесною грамотою районної ради до Дня працівників соціальної сфери

Від 1 листопада 2011 року № 69-р
             м. Баштанка 

Про нагородження Почесною
грамотою районної ради до
Дня працівників соціальної сфери

На підставі частини сьомої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21 травня 1997 року №280/97-ВР, відповідно до Положення про Почесну грамоту районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 12 березня 2009 року №24, згідно із поданням директора територіального центру соціального обслуговування Калугіної Л.І. від 14 жовтня 2011 року №240/01 та клопотанням начальника управління Пенсійного фонду України Іванової А.І. від 25 жовтня 20011 року №14735/01, вважаю за необхідне:
1. Нагородити Почесною грамотою районної ради за високий професіоналізм, відповідальність, почуття обов’язку, вміння працювати з людьми різного віку, різних категорій, самовіддане служіння обраній справі та з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери Андреєву Віру Олександрівну, фахівця із соціальної роботи відділення соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Баштанського району.
2. Оголосити Подяку районної ради за високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери Токарєвій Олені Вікторівні, головному спеціалісту відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в Баштанському районі.

 Голова районної ради                                                                                       Л.І.Луценко