Головна Новини Герої не вмирають Нововведення в законодавстві Учасникам бойових дій та членам їх сімей Планування роботи 2023 року Пробація району Електронне звернення Інформація для користувачів з вадами зору

Про затвердження Зведеної індивідуальної номенклатури справ виконавчого апарату Баштанської районної ради на 2012 рік

 Про затвердження Зведеної індивідуальної
номенклатури справ виконавчого апарату Баштанської
районної ради на 2012 рік

На підставі статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням вимог Переліку типових документів, затвердженого наказом Головного архівного управління при Кабінеті Міністрів України від 20 липня 1998 року №41 з відповідними змінами і доповненнями, Правил роботи архівних підрозділів органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, затверджених наказом Державного комітету архівів України від 16 березня 2011 року №16 з відповідними змінами і доповненнями, відповідно до Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Ради Міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затверд-женої постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року №1242, з метою формування справ та забезпечення їх обліку, вважаю за необхідне:

1. Затвердити Зведену індивідуальну номенклатуру справ виконавчого апарату Баштанської районної ради на 2012 рік (додається).

2. Начальникам відділів виконавчого апарату районної ради забезпечити неухильне дотримання ведення діловодства в районній раді згідно із зазначеною номенклатурою.

3. Зняти з контролю розпорядження голови районної ради від 28 грудня 2010 року №62-р «Про затвердження номенклатури справ виконавчого апарату Баштанської районної ради на 2011 рік» як таке, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючу справами виконавчого апарату районної ради Кононенко Л.А.

 Голова районної ради                                                                                            Л.І.Луценко