Головна Новини Герої не вмирають Учасникам бойових дій та членам їх сімей Планування роботи 2023 року Пробація району Електронне звернення Інформація для користувачів з вадами зору

Режим роботи, тривалість робочого часу та часу відпочинку

В И Т Я Г

із розділу 4 «Загальні положення» Колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом виконавчого апарату

Баштанської районної ради на 2018-2020 роки,ухваленого на загальних зборах трудового колективу 15 січня 2018 року (протокол №1)

4.1. Режим роботи, тривалість робочого часу та часу відпочинку, передбачені Правилами внутрішнього трудового розпорядку виконавчого апарату (додаток 1).

4.2.  Адміністрації:

4.2.1. При прийнятті на роботу знайомити працівників з розпорядженням,  правилами внутрішнього трудового розпорядку, посадовою інструкцією, інструкцією по охороні праці, інструкцією по пожежній безпеці, колективним договором під підпис.

4.2.2. Щорічну відпустку надавати працівникам згідно з чинним законодавством і відповідно до графіку, який затверджується до 15 січня поточного року, з яким ознайомлюються усі працівники.

4.2.3. Надавати основну відпустку тривалістю 30 календарних днів за відпрацьований робочий рік згідно із Законом України від 07 червня 2001 року №2493-ІІІ «Про службу в органах місцевого самоврядування» і 24 дні надавати працівникам згідно із Законом України від 15 листопада 1996 року №504/96-ВР «Про відпустки».

Додаткові оплачувані відпустки посадовим особам місцевого самоврядування надавати згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Законом України «Про відпустки» та відповідними постановами Кабінету Міністрів України, іншим працівникам – згідно з чинним законодавством (додаток 3).

4.2.4. Відпустку без збереження заробітної плати за згодою сторін надавати згідно із Законом України «Про відпустки».

4.2.5. Робота у вихідні дні компенсується відповідно до чинного законодавства.

4.2.6. Після закінчення відпустки по вагітності та пологах жінкам надавати відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку згідно із Законом України «Про відпустки».

4.2.7. Працівникам, діти яких у віці до 18 років вступають до навчальних закладів, розташованих в іншій місцевості, за їх бажанням надається щорічна відпустка або її частина (не менш як 12 календарних днів) для супроводження дитини до місця розташування навчального закладу та у зворотному напрямі. За наявності двох або більше дітей зазначеного віку така відпустка надається  окремо для супроводження кожної дитини.

4.2.8. Відповідно до Закону України від 21 березня 1991 року №875-ХІІ «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» надається додаткова відпустка інвалідам І-ІІ групи – 4 дні, ІІІ – 2 дні.

4.2.9. Жінці, яка працює і має двох і більше дітей віком до 15 років, або дитину інваліда, або яка усиновила дитину, матері інваліда з дитинства підгрупи  А І групи, одинокій матері, батьку дитини або інваліда з дитинства підгрупи          А І групи, який виховує їх без матері (у тому числі у разі тривалого перебування матері у лікувальному закладі), а також особі, яка взяла під опіку дитину або  інваліда з дитинства підгрупи А І групи, чи одному із прийомних батьків надається щорічна додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів (стаття 73 (322-08) Кодексу законів про працю України).

За наявності декількох підстав для надання цієї відпустки її загальна тривалість не може перевищувати 17 календарних днів.

 4.2.10. За бажанням жінки або батька дитини, бабусі, діда чи інших родичів, які фактично доглядають за дитиною до досягнення нею трирічного віку, у період перебування їх у відпустці по догляду за дитиною вони можуть працювати на умовах неповного робочого часу або вдома.


 
  Правила внутрішнього службового розпорядку працівників виконавчого апарату Баштанської районної ради
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 10:32:34
54Kb Скачать скачать
  Перелік посад робітників районної ради та тривалість їх відпусток
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 10:32:34
31Kb Скачать скачать