Українська | Русский | English
Головна Новини Герої не вмирають Зміни в законодавстві Електронне звернення Восьмого скликання Учасникам бойових дій та членам їх сімей Планування роботи 2023 року Пробація району Інформація для користувачів з вадами зору

2014 року

04 квітня 2014 року головним спеціалістом сектору з питань захисту прав, свобод та законних інтересів дітей служби у справах дітей райдержадміністрації, провідним спеціалістом сектору з питань захисту прав, свобод та законних інтересів дітей служби у справах дітей райдержадміністрації  спільно з працівниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації, соціальними фахівцями районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на території Привільненської сільської ради проведено обстеження  умов проживання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах. Всього обстежено 5 сімей даної категорії. Проведено профілактико - виховну роботу з батьками та попереджено про адміністративну відповідальність за неналежне виконання своїх батьківських обов’язків.


16 квітня 2014 року проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Баштанській райдержадміністрації.

Комісію вів перший заступник голови райдержадміністрації Шевченко С.Д. На засіданні були присутні члени комісії, заявники та запрошені.
 
Згідно порядку денного членами комісії були розглянуті питання про надання дозволу на укладання договору продажу житлових приміщень, питання про надання висновків про доцільність позбавлення батьківських прав батьків, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків. За результатами обговорення, згідно заяв громадян, прийнято відповідні рішення. 

З 25.04.14 по 26.04.14 працівниками служби у справах дітей Баштанської райдержадміністрації спільно з працівником кримінальної міліції у справах дітей Баштанського РВ УМВС України в Миколаївській області, працівниками громадського формування Баштанської міської ради, дільничними інспекторами Баштанського РВ УМВС України в Миколаївській області, працівниками відділу освіти райдержадміністрації, директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на території Баштанської міської ради проведено профілактичний рейд «Діти вулиці» та рейди – перевірки дотримання вимог законодавства закладами торгівлі та ресторанного господарства щодо заборони продажу алкогольних напоїв неповнолітнім.
 
Під час рейду перевірено місця масового відпочинку молоді. Неповнолітніх в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння не виявлено.

30 квітня 2014 року в Баштанському районі створена нова прийомна сім'я Молодецького Павла Івановича та Молодецької Альони Валентинівни. Служба у справах дітей Баштанської райдержадміністрації щиро вітає прийомних батьків та бажає новій прийомній сім'ї  здоров'я, терпіння та душевного тепла. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка.

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

28 квітня 2014 року проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Баштанській райдержадміністрації.

Комісію вів перший заступник голови райдержадміністрації Шевченко С.Д. На засіданні були присутні члени комісії, заявники та запрошені.
 
Згідно порядку денного членами комісії були розглянуті питання про надання дозволу на укладання договору продажу житлових приміщень, питання про надання висновків про доцільність позбавлення батьківських прав батьків, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків. За результатами обговорення, згідно заяв громадян, прийнято відповідні рішення.

 

2 червня 2014 року перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Сергій Дмитрович Шевченко, заступник голови райдержадміністрації Процак Олександр Володимирович, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Світлана Вікторівна Костенко, привітали дітей із прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу,  з нагоди відзначення Дня захисту дітей.

Дітям були вручені подарунки: іграшки та продуктові набори від ПАТ «Баштанський сирзавод», поцікавились життям маленьких громадян, побажали дітям миру та щастя,  а  батькам терпіння та наполегливості у надважливій справі – вихованні майбутнього покоління.

З 27.06.2014 по 29.06.2014 працівниками служби у справах дітей Баштанської райдержадміністрації спільно з СДРІ з питань контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів, працівниками відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, працівником кримінальної міліції у справах дітей Баштанського РВ УМВС України в Миколаївській області, працівниками громадського формування Баштанської міської ради, дільничними інспекторами Баштанського РВ УМВС України в Миколаївській області, працівниками відділу освіти райдержадміністрації, працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  інспектором служби цивільного захисту, на території Баштанської міської ради проведено профілактичний рейд «Діти вулиці» та рейди – перевірки дотримання вимог законодавства закладами торгівлі та ресторанного господарства щодо заборони продажу алкогольних напоїв неповнолітнім.
 
Під час рейду перевірено місця масового відпочинку молоді. Неповнолітніх в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння не виявлено.

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», плану роботи служби у справах дітей Баштанської райдержадміністрації на рік, 04.07.2014 за участю першого заступника голови райдержадміністрації, Шевченка С.Д. проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

Згідно порядку денного членами комісії були розглянуті такі питання:
 
1. Про надання дозволу на укладання договору продажу квартири.
 
2. Про надання дозволу на укладання договору міни квартири на будинок.
 
3. Про визначення місця проживання малолітньої дитини біля матері.
 
4. Про надання висновку бабусі про доцільність бути опікуном над онуком.
 
За результатами обговорення, згідно заяв громадян, прийнято рішення про внесення на розгляд виконкому міської ради питання надання дозволу на укладання договору продажу квартири, договору міни квартири на будинок, надано висновок про доцільність бабусі бути опікуном, визначено місце проживання дитини біля матері.

31.07.2014 працівниками служби у справах дітей Баштанської райдержадміністрації спільно з працівником управління соціального захисту населення райдержадміністрації зроблено виїзд на територію Привільненської сільської ради  в с.Новобирзулівка Баштанського району з метою обстеження умов проживання сім’ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах. З мамою проведено профілактичну бесіду та попереджено про відповідальність за ухиляння від виконання батьківських обов’язків.

 

08.08.2014 представник служби у справах дітей райдержадміністрації прийняв участь у роботі семінару для представників центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та прийомних батьків, батьків – вихователів. На семінарі обговорювалися такі питання:

- проектування простору, можливості розвитку особистості дитини;
- дитина з особливими потребами в сім’ї;
- державна підтримка сімей з дітьми; 
- проблемні питання, які виникають під час створення та функціонування дитячого будинку сімейного типу та прийомної сім’ї та шляхи їх вирішення.

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», плану роботи служби у справах дітей Баштанської райдержадміністрації на рік, 18.09.2014  за участю першого заступника голови райдержадміністрації, Шевченка С.Д. проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації. 

Згідно порядку денного членами комісії були розглянуті такі питання:
 
1. Про надання дозволу на укладання договору продажу квартири. 
2. Про надання дозволів на укладання договорів дарування квартир, будинків. 
3. Про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.
4. Про надання дозволу на реєстрацію онука, який знаходиться під опікою  бабусі у її будинку.
 
За результатами обговорення, згідно заяв громадян, прийнято рішення про внесення на розгляд виконкому міської ради, сільських рад питання надання дозволу на укладання договору продажу квартири, договорів дарування квартир, будинків, надано висновок про доцільність позбавлення батьківських прав, надано дозвіл на приписку онука, який знаходиться під опікою  бабусі у її будинку.