Бажаємо, щоб Ваша енергія та оптимізм були невичерпними. Зичимо міцного здоров’я, благополуччя, бадьорості духу, сил і наснаги. Нехай мрії завжди Вас окриляють для успішного, високого й щасливого польоту! Мирного неба над головою
15 жовтня на території Баштанської веслувально-спортивної бази «Елінг» проходив чемпіонат Миколаївської області з веслування на байдарках і каное з неолімпійських видів програми «Золота осінь». Понад 70 юних спортсменів Миколаївщини вийшли
Сьогодні, у Європейський день протидії торгівлі людьми, Національна поліція України наводить кілька цифр
з початку року поліцейські задокументували 116 фактів торгівлі людьми;
65 торговців людьми отримали статус підозрюваних;
від торгівлі людьми постраждали 37
Міжнародна спільнота визначає проблему торгівлі людьми як транснаціональну та глобальну. Ніщо не може виправдати факт існування торгівлі людьми в сучасному світі. Наголошуємо, що кожен має право на захист.
Україна активно
«Варто битись і підводитись варто,
Якщо потому й доведеться впасти...
Серце має заливатися кров'ю
І переганяти її, переганяти...»
Сергій Жадан
Це про нас, і про всіх тих, хто зараз робить вибір стати частиною перемоги.
«Хартія» чекає
Для внутрішньо переміщених осіб наявність роботи – це важливий фактор інтеграції у приймаючі громади. Тож куди звертатися переселенцям, аби пришвидшити працевлаштування на новому місці – роз’яснюємо нижче.
Єдиний портал вакансій Державного
Шахраї телефонують на повідомлять про виграш в 300-400 і більше тисяч гривень!
Для оформлення виграшу аферисти можуть випитувати персональну інформацію – прізвище, ім’я, місце проживання тощо. Після отримання даних шахраї повідомляють,
У середу, 18 жовтня, відбувся брифінг за участі директора Державного архіву Миколаївської області Наталії Колесник та начальника відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Державного архіву Миколаївської області Ганни Хозяшевої
Говорили
З настанням холодної пори року різко зростає кількість гострих респіраторних вірусних інфекцій, які в структурі інфекційних захворювань посідають перше місце. При цьому на грип припадає 12-15%. В епідемічний сезон за
Шановна Світлано Вікторівно, бажаємо Вам щирої поваги та злагоди в діяльності, корисних ідей і благих намірів, міцного здоров’я і стабільного успіху, відмінного настрою, духовної стійкості, мирного неба, надії, віри у