Нав’язливі думки бувають у всіх. Вони виникають нізвідки і ніби чіпляють нас на гачок, витісняючи все інше.
Перше, що ми робимо — намагаємося відволіктися. Але це як «не думай про слона»:
«Рівний з рівним»: На Миколаївщині триває прийом заяв та конкурсний відбір до пілотного проєкту Мінветеранів «Помічник ветерана»
Продовжується процес конкурсного відбору кандидатів на участь у пілотному проєкті Мінветеранів із започаткування в
У п’ятницю, 4 серпня, з 20:00 до 22:00 буде можливість обговорити тему «Посттравматичне зростання (ПТЗ). ПТСР чи ПТЗ?» з почесним професором психології в Університеті Північної Кароліни, заслуженим головою Boulder Crest
Слухання – чи не найважливіша підтримка під час комунікації.
Перш ніж давати поради, дайте людині сказати те, що вона вважає за потрібне, та уважно вислухайте. Так ви дійсно зможете зрозуміти ситуацію
У понеділок, 31 липня, відбувся брифінг за участі директорки департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОВА Оксани Єльчієвої. За її словами, на сьогодні на Миколаївщині зареєстровано 126 819 внутрішньо переміщених осіб.
Оксана
Нещодавно у Баштанській районній військовій адміністрації під головуванням начальника РВА Владислава Дмитріва було проведено засідання районного штабу з питань організації якісної підготовки та забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2023/2024 року.
Засідання
У метро, у бомбосховищах, на паркінгах, поміж двох стін під час повітряної тривоги. В автобусах, потягах, на кордонах із купою валіз. Попри безсоння й постійний стрес українські мами годують грудьми.
Із
1. ДО УВАГИ МІСЦЕВИХ ФІНАНСОВИХ ОРГАНІВ!
Внесено зміни до Класифікації доходів бюджету за лінком: https://mof.gov.ua/uk/decrees_2023-609
2. Торгівля, зокрема, через соцмережі – під пильним оком ДПС
Державна податкова служба України нагадує платникам податків, якщо займаєтеся
Новобузька територіальна громада
У м. Новий Буг нещодавно проводилися ремонті роботи у багатоквартирних будинках по вул. Івана Огієнка, 17 (8 квартир); вул. Івана Огієнка, 6 (2 квартири); по вул. Івана Огієнка,