29 березня 2022 року росія заявила про відведення окремих підрозділів своїх військ з Київської області, назвавши це «Актом доброї волі». Саме цей «Акт доброї волі» відображає всю ганебність спроб росіян прикрити
Керівництво Баштанської районної військової адміністрації постійно тримає на контролі питання щодо відновлення інфраструктури району після окупації та багаточисленних обстрілів ворогом. Вже багато чого вдалося реалізувати спільними зусиллями усіх відповідних служб
Баштанська військова адміністрація продовжує співпрацювати з благодійними фондами, громадськими організаціями, які допомагають українцям, котрі постраждали від військової агресії. Нещодавно голова районної військової адміністрації Владислав Дмитрів зустрівся з представниками громадської організації «10
Бажаю здоровʼя, шановні українці! Чотириста днів... Чотириста днів нашої оборони від повномасштабної агресії. Це колосальний шлях, який ми пройшли. Всі разом – кожен і кожна, хто боровся й бореться за Україну. Хто
Баштанське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області інформує, що станом на 30.03.2023 року на території району зареєстровано два випадки сказу тварин. Виявлено випадок сказу собаки в селі
Певно вже кожен з нас чув про програму Президента України «Зелена країна», що була започаткована у 2021 році з метою збереження лісового фонду України, належного захисту і відтворення лісів та
Бажаю здоровʼя, шановні українці! Короткий звіт про сьогоднішній день. Узяв участь у глобальному Саміті за демократію на запрошення Президента Байдена, це один із найбільш представницьких майданчиків для захисту нашого устрою – устрою
29.03.2023 до державного бюджету України надійшли грантові кошти у розмірі 1 млрд 253 млн доларів США. Кошти надані Сполученими Штатами Америки через Цільовий фонд Світового банку, у рамках четвертого додаткового
Через російську агресію багато українців й досі не можуть повернутися додому і продовжують потребувати сторонньої допомоги. Баштанська районна військова адміністрація продовжує тісну співпрацю з різноманітними благодійними фондами, міжнародними організаціями, що
Бажаю здоровʼя, шановні українці! Повернувся з нашої Сумщини. Сьогодні був в Охтирці, у Тростянці, у Сумах, на позиціях наших прикордонників. Враження – особливі. Регіон – поруч із ворогом. Загроза – постійна. Обстріли