22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію українського народу, як величне національне свято - день ухвали Акту Злуки Української Народної
“Українська національна думка мусить обнімати всіх українців, де б вони не проживали, на всій Україні, без огляду на державні кордони… Коли в кожному з нас до решти загине полтавський, галицький
22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки українських земель.
105 років тому – 22 січня 1918 року – Українська
Вчора, 20 січня, Баштанською районною військовою адміністрацією надано допомогу Новобузькій міській територіальній громаді у вигляді будівельних матеріалів, а саме покрівельні матеріали (шифер).
Відновлення житлової інфраструктури поступово відбувається на території всіх громад,
20 січня Баштанською районною військовою адміністрацією було надано допомогу у вигляді покрівельного матеріалу (шиферу), шиферних цвяхів Широківській сільській територіальній громаді.
Внаслідок ворожої агресії жителі Широківської громади тривалий час потерпали від обстрілів,
Всі ми родом з дитинства… У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки на ніч, про татові жарти та сімейні свята. Ці спогади супроводжують нас протягом
Кабінетом Міністрів України ухвалено постанову від 23.12.2022р. №1423 про продовження дії карантину через COVID-19 та внесено зміни до розпорядження «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації»
Управління державної міграційної служби України в Миколаївській області інформує, що Баштанський відділ та Новобузький сектор підключені до інформаційних систем ДМС України та надають адміністративні послуги громадянам з листопада місяця 2022
Щиросердно вітаю Вас зі Святом Водохреща, із Богоявленням!
19 січня ми з усім православним світом відзначаємо велике християнське свято - Богоявлення Господнє, яке в народі називають Водохреще. З давніх-давен це свято
Вчора, 17 січня, Баштанською районною військовою адміністрацією передано до Березнегуватської селищної територіальної громади будівельні маткріали, а саме: шифер, шиферні цвяхи і OSB. Дана допомога буде спрямована для забезпечення потреб комунальних