Щоденно о 9:00 годині вшановуємо хвилиною мовчання світлу пам’ять за усіма загиблими, які віддали своє життя за Україну через російську агресію. Вічна пам'ять відважним українцям! Пам'ятаємо!
Тривають роботи щодо передачі будівельних матеріалів на Березнегуватчину 11 листопада Баштанської районної військовою адміністрацією передано до Березнегуватської селищної територіальної громади профнастил покрівельний для комунальних закладів і приватних домоволодінь. Відновленення інфраструктури в
Щоденно о 9:00 годині вшановуємо хвилиною мовчання світлу пам’ять за усіма загиблими, які віддали своє життя за Україну через російську агресію. Вічна пам'ять відважним українцям! Пам'ятаємо!
11 листопада начальник Баштанської РВА Владислав Дмитрів взяв участь у виїздній нараді, яку провів начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім. В нараді також були долучені керівництво Управління СБУ у Миколаївській області,
Щоденно о 9:00 годині вшановуємо хвилиною мовчання світлу пам’ять за усіма загиблими, які віддали своє життя за Україну через російську агресію. Вічна пам'ять відважним українцям! Пам'ятаємо!
Це можливість отримати до 50 000 євро для малих, середніх та greentech-підприємств, які постраждали внаслідок війни росії проти України. Кошти можна витратити на: інновації та технології, які сприяють
Платформа «Діти війни» – спосіб повідомити про зниклих дітей Портал «Діти війни» (https:/childrenofwar.gov.ua/) – це єдина платформа, яка надає актуальну та зведену інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни рф проти
Щоденно о 9:00 годині вшановуємо хвилиною мовчання світлу пам’ять за усіма загиблими, які віддали своє життя за Україну через російську агресію. Вічна пам'ять відважним українцям! Пам'ятаємо!
Збройна агресія російської федерації проти України змусила багатьох наших співвітчизників залишити свої домівки і втікати від жахів війни. Однією з проблем родин, які знайшли прихисток у більш безпечних регіонах нашої країни,
Перестало битися серце мудрої і досвідченої людини, Почесного громадянина Баштанського району БАРДАЧОВА Миколи Васильовича. Народився Микола Васильович у 1940 році на Херсонщині. Закінчив Херсонський сільськогосподарський інститут