Сердечно вітаю Вас з відзначенням Дня пам’яті та примирення і 77-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Цей святий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш
Центр протидії дезінформації при РНБО України закликає напередодні та під час 8-9 травня бути особливо уважними до сигналів повітряної тривоги.
Оскільки російські війська не можуть похвалитися вагомими здобутками на фронті до Дня
Внаслідок збройної агресії Російської федерації проти України на багатьох територіях Миколаївської області виникають проблеми з забезпеченням населення питною водою, харчовими продуктами, що може призвести до погіршення санітарно – епідемічної ситуації
Міністерство аграрної політики та продовольства України зазначає про зміни Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, а також підприємствами, установами, організаціями, які задовольняють потреби Збройних Сил, інших
Баштанська районна військова адміністрація висловлює вдячність БФ "Твоя любов" та отцю Назарію за надання благодійної допомоги мешканцям Баштанського району.
29 квітня представники благодійної організації спільно з працівниками управління соціального захисту населення
Військові неодноразово нагадували та попереджали про небезпеку поширення інформації в соціальних мережах про переміщення військової техніки, оскільки ворог використовує таку інформацію, здобуту із відкритих джерел, на шкоду Україні. Однак дехто
Бджоли відіграють важливу роль в сільському господарстві як запилювачі квіткових рослин. Однак останнім часом частішають випадки загибелі цих комах від використання засобів захисту рослин. Отруєння бджіл спостерігається у весняно-літній період
На початку квітня 2022 року в приміщенні провідним інспектором Баштанського районного сектору філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській області Наталією Чернецькою проводилася соціально-виховна робота з суб'єктами пробації. В ході
В Баштанському районі відкрито благодійну організацію «Благодійний фонд «Моя Баштанщина».
Як повідомив начальник Баштанської районної військової адміністрації Владислав Дмитрів, організація буде займатися:
- збором коштів на потреби української армії та загонів територіальної
Сьогодні виповнюється 36 років із моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС. Аварії, яка призвела до однієї із найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства. Цей день поділив життя багатьох