У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та з метою забезпечення оборони держави, підтримання бойової та мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань, на виконання Указу
Звернення депутатів Баштанської районної ради Миколаївської області до Президента США, Президента Франції, Канцлера Німеччини, Прем’єр- міністра Великобританії, Генерального Секретаря НАТО, Урядам та парламентам країн-членів НАТО, Послам та дипломатичного корпусу усіх
Дізнавайтеся про оголошення тривоги на Fm - радіостанціях
Наразі жителі Миколаєва та прилеглих районів можуть дізнатися про оголошення тривоги або її скасовування з таких Fm - радіостанцій:
- «ХИТ- FM» - 91,5
З метою забезпечення громадської безпеки і правопорядку в Миколаївській області, начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім підписав розпорядження від 28.02.2022 № 72-р про заборону продажу алкогольних напоїв.
Так, на період
Бажаю здоров'я, українські герої! П'ята доба повномасштабної війни Росії проти народу України. Стоїмо міцно. Ми пережили за цей час стільки, скільки іншим народам може не випасти й за десятки років.
Ця ніч була тяжкою. Що вони роблять? Це помста. Народ піднявся на захист своєї держави, і вони відкрили справжнє обличчя. Це терор.
Вони збираються ще більше бомбити наші українські міста. Вони
Можу розпочати це звернення з хорошої новини. Ми вистояли й успішно відбиваємо атаки ворога. Бої тривають. У багатьох містах та районах нашої держави. Але ми знаємо, що ми захищаємо. Країну,
Сьогодні був тяжкий, але сміливий день. Ми боремося за свою державу абсолютно на всіх фронтах: Півдні, Сході, Півночі, у багатьох містах нашої прекрасної країни. Боремося цілодобово й на дипломатичному фронті
Сьогодні військові Збройних Сил України ціною власного життя та здоров’я героїчно обороняють українську землю у війні з російським агресором.
У цей час у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та
Повідомляємо, що КНП «Баштанська багатопрофільна лікарня» являється опорним медичним закладом в районі. При лікарні відкрито пункт здачі крові.
Відділ переливання крові знаходиться в неврологічному відділенні над стоматологією на 2-му поверсі.