Оновлено розділ «Графік проведення виїзного прийому громадян головою та заступниками голови райдержадміністрації у 2022 році», детальніше за посиланням: bashtanka.mk.gov.ua/ua/rda/authority/1532674053/
Оновлено розділ «Графік проведення особистого прийому громадян головою та заступниками голови райдержадміністрації на 2022 рік», детальніше за посиланням: bashtanka.mk.gov.ua/ua/rda/authority/1532673951/
02.02.2022 з 10.00 до 12.00 перший заступник голови райдержадміністрації з питань економічного та агропромислового розвитку, земельних відносин, соціального захисту населення та захисту прав дітей, освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та
Торік завдяки реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» в Миколаївській області створили комфортні умови для навчання та виховання дітей у трьох закладах освіти. Загалом будівельними роботами охопили майже
Плануєте зареєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як та за який час це можна
За два роки дорожникам вдалося фактично відбудувати автодорогу Н-14 та відновити якісне транспорте сполучення між великими обласними центрами – Миколаєвом та Кропивницьким.
Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Миколаївській області.
Зі
Минулого року на Миколаївщині реконструювали п’ять приймальних відділень, радіологічний корпус обласного онкодиспансеру та збудували вісім амбулаторій. Загалом охопили понад 6,8 тис. м².
Медичну інфраструктуру розвивали за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике
У м. Баштанка відбулися зустрічі з підприємцями з питань належного оформлення трудових відносин.
Участь у заході взяли представники Баштанської міської ради, Баштанської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості,
Шановний Борисе Анатолійовичу, прийміть щирі поздоровлення з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.
Хай Вас підтримують та надихають
Сьогодні ми згадуємо юних хлопців – справжніх Героїв, які віддали життя за незалежність нашої держави.
Бій під Крутами – це символ патріотизму, відданості і любові до України.
Цього року виповнюється 104-га річниця