Кожній дитині для повноцінного і гармонійного розвитку необхідно зростати у сім’ї, в атмосфері щастя, любові та взаєморозуміння. Цю просту істину знає кожен, як і те, що не повинно бути обділених
Минулого року мешканці села Лимани отримали доступ до якісного лікування в новозбудованій амбулаторії, яка оснащена просторими кабінетами з сучасним медичним обладнанням.
Заклад сімейної медицини споруджено за програмою Президента України Володимира Зеленського
Президент України Володимир Зеленський заявив, що альтернативи вакцинації для подолання COVID-19 пандемії та збереження життя немає, та закликав громадян щепитися.
“Є усі шанси сподіватись, що 2022 рік може бути останнім для
Відремонтована траса Н-11, яка ще донедавна очолювала топ-найгірших шляхів України, перетворилася у нову, сучасну та безпечну дорогу.
Ділянка, яка пролягає селами Мішково-Погорілове, Калинівка та смт Воскресенське, відремонтована за програмою Президента України
Освітній серіал "Безбар'єрна грамотність" 1 серія Стосується усіх! Ми кожного дня віч на віч зустрічаємося з бар'єрами, але найчастіше всього не можемо їх розпізнати. Отже, вміння точно і швидко розпізнати бар'єри - це перший
24 січня 2022 року під головуванням голови райдержадміністрації Владислава ДМИТРІВА відбулась розширена апаратна нарада з завідувачами секторів, начальниками відділів, територіальних та структурних підрозділів. Під час наради кожен із присутніх доповів про проведену за відповідний
За добу на дороги області висипано 266 тонн піщано-сольової суміші. Наразі в роботі перебуває 18 одиниць техніки та 21 дорожній працівник.
Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Миколаївській області.
Превентивну обробку
У 2021 році в Україні продовжила активно реалізовуватися програма Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво», завдяки якій регіони країни отримали можливість відновити та побудувати об'єкти соціальної інфраструктури, дороги тощо. Зокрема,
Штормове попередження: У найближчі 1-2 години по області та м. Миколаєву очікується посилення північного вітру до 15-20 м/сек, хуртовина зі збереженням до кінця дня та вранці 25.01.2022».
20 січня керівник апарату райдержадміністрації Тетяна ЛЕМЕШ провела робочу нараду з питання організації проведення кваліфікації посад державної служби в рамках виконання Концепції реформування системи оплати праці державних службовців, схваленої розпорядженням