Наразі в ковідних відділеннях миколаївських медзакладів майже всі киснезалежні пацієнти з тяжким перебігом коронавірусної хвороби невакциновані.
Про це у вівторок, 16 листопада, під час онлайн-брифінгу повідомив заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Юрій
У рамках програми «Зелена країна» - "Створюємо ліси разом", ініційованої Президентом України та за сприянням Миколаївської обласної ради та управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації за участі директора ДП
16 листопада робочою групою у складі спеціалістів з Баштанського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, Баштанської міської територіальної громади, представника Баштанської райдержадміністрації і національної поліції здійснили рейд по закладам
15 листопада 2021 року о 13.00 – у Баштанській районній раді під головуванням голови постійної комісії районної ради Завірюхіна К. відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань житлово-комунального господарства,
У понеділок, 15 листопада, було проведено нараду з головними лікарями/керівниками закладів охорони здоров'я, головами райдержадміністрацій, міських, селищних, сільських територіальних громад Миколаївської області щодо явки людей на друге щеплення по закінченню
17 листопада 2021 року о 9:00 у сесійній залі відбудеться заідання постійної комісії районної ради з питань культури, освіти, сім'ї та молоді, спорту, соціальної політики, охорони здоров'я, материнства, дитинства, розвитку туризму,
Жиле приміщення включається до числа службових рішенням виконавчого комітету районної, міської, районної в місті Ради народних депутатів за клопотанням адміністрації підприємства, установи, організації. В тих випадках, коли підприємство,
З родини починається життя будь-якої людини, саме в сім’ї відбувається формування її як особистості і громадянина. Сім’я – це джерело любові, поваги, солідарності і прихильності, то, на чому будується будь-яке
12 листопада 2021 року о 10.00 – у Баштанській районній раді під головуванням голови постійної комісії районної ради Луценко Л. відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань
Миколаївцям, які зробили першу дозу вакцини від COVID-19, але не прийшли на другу, будуть телефонувати та запрошувати зробити щеплення.
Про це під час онлайн-брифінгу у понеділок, 15 листопада, повідомив заступник голови