Шановна громадськість! З метою формування нового складу громадської ради при Баштанській райдержадміністрації запрошуємо взяти участь в установчих зборах з формування складу громадської ради при Баштанській райдержадміністрації. З метою підготовки до проведення установчих
08 жовтня відбулось засідання ініціативної групи з формування складу громадської ради при Баштанській райдержадміністрації. На порядку денному розглянуто питання про продовження терміну приймання документів від інститутів громадянського суспільства для участі в
Відновлення автодороги Н-24 Благовіщенське–Миколаїв на 116-117 км продовжується в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво». Більше фото за посиланням: https://cutt.ly/YE10yX9
З 1 жовтня 2021 року усі заклади охорони здоров'я України перейшли на оформлення електронних лікарняних. Відтепер пацієнти не будуть носити паперові лікарняні на роботу, а зможуть повідомляти роботодавцю номер електронного
Миколаївська обласна державна адміністрація та обласна рада оголошують конкурс на здобуття обласної премії імені Федора Іванова – Героя України за номінацією «Кращий механізатор Миколаївщини», заснованої рішенням обласної ради від 16
8 жовтня в Україні відзначають своє професійне свято всі юристи. Вельмишановні юристи, прийміть наші вітання з вашим професійним святом! В цей день бажаємо, щоб печалі проходили повз, спокою і процвітання на
Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем юриста України! Це свято людей, які своїм словом і ділом мають стверджувати недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів. Забезпечення правових гарантій в
Шановний Миколо Миколайовичу, бажаємо Вам міцного здоров’я, людського щастя, успіхів у здійсненні всіх задумів. Бажаємо, щоб життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої
Щеплення зробили у першому пункті вакцинації, відкритому на базі поштового відділення № 1 (м. Миколаїв, вул. Адміральська, буд. 27). Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» повідомив заступник голови Миколаївської облдержадміністрації