10 червня 2020 року о 10.00 – у Баштанській районній раді під головуванням голови постійної комісії районної ради Шевченка Ю., відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту,
10 червня 2020 року о 10.00 – у Баштанській районній раді під головуванням голови постійної комісії районної ради Ященка В.В. відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань АПК, земельних
Шановний Вікторе Івановичу, прийміть щирі поздоровлення з Днем народження! Нехай підґрунтям щасливого життя і плідної роботи буде міцне здоров’я, а віра, надія та любов залишатимуться вірними супутниками на Вашому життєвому
Всього зареєстровано 307 підтверджених випадків COVID-19, з них працівників закладів охорони здоров’я – 55. З усіх 307 підтверджених випадків за місцем проживання: - м.Миколаїв – 55 осіб; - м.Южноукраїнськ – 52 особи; - м.Первомайськ
Реалізація проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», мета якого - масштабна розбудова інфраструктури України, стартувала у березні цього року. В сфері охорони здоров’я Миколаївської області проєкт реалізується шляхом проведення
Всього зареєстровано 307 підтверджених випадків COVID-19, з них працівників закладів охорони здоров’я – 55. З усіх 307 підтверджених випадків за місцем проживання: - м. Миколаїв – 55 осіб; - м. Южноукраїнськ – 52
На засіданні Уряду, 3 червня 2020 року, схвалено проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі”. ”Фактично ми йдемо шляхом
Всього зареєстровано 295 підтверджених випадків COVID-19, з них працівників закладів охорони здоров’я – 55. З усіх 295 підтверджених випадків за місцем проживання: - м. Миколаїв – 54 особи; - м. Южноукраїнськ – 44
18 червня 2020 року о 10 годині у сесійній залі районної ради відбудеться тридцять п’ята сесія Баштанської районної ради сьомого скликання (розпорядження голови районної ради від 03 червня 2020 року
Всього зареєстровано 294 підтверджених випадків COVID-19, з них працівників закладів охорони здоров’я – 55. З усіх 294 підтверджених випадків за місцем проживання: - м. Миколаїв – 53 особи; - м. Южноукраїнськ – 44