Роки змінюють людей, оцінку тих чи інших подій. Роки не можуть змінити задокументовані історичні факти та події, яким є підтвердження у вигляді архівних фондів, справ, документів. На сьогодні у зв’язку зі
Протягом дня за медичною депомогою звернулося 5 осіб з підозрою на COVID-19. Всіх госпіталізовано до КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб». Наразі в інфекційних стаціонарах з підозрою знаходиться 11 людей
Сьогодні, 02 квітня, відбулася відеоселекторна нарада під керівництвом голови Миколаївської облдержадміністрації Олександра Стадніка, за участі першого заступника голови ОДА Сергія Бичкова, заступників голови ОДА Тетяни Стахевич та Олександра Трайтлі, начальника
Служба у справах дітей Баштанської райдержадміністрації Миколаївської області шукає родину для трьох дітей, які залишилися без піклування батьків. Ярослав, 14 років, Єливавета, 9 років, Валерій, 3 роки. Діти здорові, мають
Порядок отримання грошової допомоги Виплату разової грошової допомоги до 5 травня здійснює Міністерство соціальної політики шляхом перерахування коштів на зазначені цілі структурним підрозділам з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської
Держенергонагляд здійснює моніторинг виконання робіт з приведення зовнішніх схем електропостачання та автономних джерел живлення медичних закладів до вимог нормативних документів. Як повідомлялося раніше, 23-26 березня 2020 року Держенергонагляд спільно з ліцензіатами
З метою вироблення узгоджених позицій щодо реформування субрегіонального (районного) рівня адміністративно-територіального устрою Миколаївської області, 27.03.2020 облдержадміністрацією було презентовано конфігурацію нового адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Миколаївщини на онлайн-нараді з Міністерством розвитку
За березень медичні працівники України, зайняті лікуванням пацієнтів з лабораторно підтвердженими випадками COVID-19, отримають доплату в розмірі трьох посадових окладів. Наказом, який підписав Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, визначено перелік
З 20.00 01.04.2020 до 08.00 02.04.2020 особи з підозрою на COVID-19 за медичною допомогою не зверталися. - - - Лабораторно обстежено на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) 54 особи. - - - На
Протягом дня за медичною депомогою звернулося 5 осіб з підозрою на COVID-19. Всіх госпіталізовано до КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб». Наразі в інфекційних стаціонарах з підозрою знаходиться 11 людей