Багато років поспіль, вже традиційно 11 квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Цього дня в Баштанській дитячій районній бібліотеці проведено історичний хроноскоп «Якщо на землі є
Сьогодні, 11 квітня, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Гайдаш, секретар міської ради Людмила Луценко та перший заступник міського голови Володимир Драгуновський за участі голови районного відділення української спілки в’язнів-жертв нацизму Віктора
888 об’єднаних територіальних громад (ОТГ) з населенням понад 9 мільйонів людей створено в Україні станом на 10 квітня 2019 року. Серед них – і 24 міста обласного значення, які об’єдналися
Запроваджена 5 років тому реформа децентралізації влади стала фундаментальною для перебудови усієї системи державного управління та ухвалення рішень. Саме тому її потрібно захищати – передусім на рівні Конституції. Про це
10 квітня 2019 року Баштанським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Миколаївської області проведено засідання круглого столу за участю начальника відділення та страхового експерта з охорони праці Баштанського
ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ З ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ У 2019 РОЦІ ЗАХОДІВ З НАГОДИ ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ В УКРАЇНІ ДО ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ, ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, РОБОТОДАВЦІВ, ПРОФСПІЛОК, ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ, КЕРІВНИКІВ
11 квітня 1945 р. американські військові звільнили один із головних нацистських таборів – Бухенвальд. Довідавшись про наближення військ, в’язні різних національностей з 18 країн світу підняли повстання. Через табір за
8 квітня о 12:00 з Дніпропетровської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби м.Дніпро, надійшло повідомлення про виявлення ДНК вірусу африканської чуми свиней в надісланих зразках патологічного матеріалу (звіт про результати досліджень патологічного
Управління агропромислового розвитку Баштанської районної державної адміністрації повідомляє наступне. 06.04.2019 о 8.30 надійшло повідомлення до районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області від мешканця села Піски Баштанського району громадянина Бараннікова
Щоб взяти участь в другому турі виборів президента не за місцем реєстрації необхідно обов'язково ще раз пройти процедуру тимчасової зміни місця голосування. Про це повідомляють в Головному територіальному правлінні юстиції