Сучасна дитяча бібліотека — це культурно-інформаційний центр з можливостями для спілкування, культурного та духовного зростання юних; установа, яка здатна йти в ногу з часом, щоб завжди бути корисною, необхідною та
14 лютого відбулося підсумкове засідання Ради регіонального розвитку Баштанського району. У засіданні взяли участь заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи, перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр
14 лютого 2019 року о 10.00 – у Баштанській районній раді під головуванням голови постійної комісії районної ради Коновалик Н., за участі депутатів районної ради Кіони О., Курчик Л., Савченка
14 лютого 2019 року о 10.00 – у Баштанській районній раді під головуванням голови постійної комісії районної ради Шацької В., за участі депутатів районної ради Лисенка О., Нетреби О., Фаримця
15 лютого Україна урочистовшановуватиме пам’ять учасників бойових дій на території інших держав, а також відзначатиме 30-ту річницю виведення радянських військ з Афганістану. Афганська кампанія залишила невиліковну рану в душах і серцях
У Будинку Уряду під час публічного звіту Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представив журналістам впроваджені ініціативи, які позитивно вплинули на економію енергоресурсів громадян, розвиток «зеленої» енергетики та активізацію інвестицій. «Так, за останні
У четвер, 14 лютого, о 10:00 у залі засідань районної ради відбудеться засідання Ради регіонального розвитку Баштанського району. На розгляд Ради регіонального розвитку виносяться питання щодо затвердження Плану перспективного розвитку Баштанського
В суботу, 9 лютого, в обласному Палаці культури відбувся святковий концерт приурочений до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-й річниці виведення військ колишнього СРСР з
У суботу, 9 лютого, миколаївські учасники Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних сил отримали сертифікати на власні квартири. Придбання житла стало можливим в рамках реалізації Комплексної обласної програми соціального захисту населення
8 лютого, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, перший заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Бонь провів зустріч з керівниками обласних, районних та міських ветеранських організацій. В заході