Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 29 березня 2024 року № 352 "Про внесення змін до Порядку організації та функціонування пунктів незламності"
Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 29 березня 2024 року № 365 "Про затвердження Порядку подання заяв про відшкодування збитків, втрат чи шкоди, що завдані агресією Російської Федерації проти України, до
Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 29 березня 2024 року № 346 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 р. № 1014"
Україна продовжує брати участь в пояснювальних сесіях Єврокомісії в межах скринінгу
Минулого тижня відбулась низка пояснювальних сесій щодо переговорних розділів права ЄС у межах офіційного скринінгу. Українські урядові делегації та представники
Сьогодні проблема торгівлі людьми набуває особливого значення та актуальності через широкомасштабне вторгнення російської федерації в Україну, у зв’язку з чим мільйони людей вимушені евакуюватися на інші території або за кордон.
30 травня відбудеться Всеукраїнський мистецький конкурс «ВЕСНЯНИЙ НАСТРІЙ (дистанційна участь)
у м. Херсон.
1. ЗАСНОВНИК
«International Art Center «All Stars»
2. ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ
2.1. Конкурс триває з 1 квітня по 30 травня, 2024 року
2.2. Прийом заявок до
У Веселинівській громаді відбулися азартні змагання зі спортивного орієнтування у рамках «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
За перемогу боролися 24 юні спортсмени з Луб'янської філії Веселинівського ліцею та Колосівського ліцею.
Учні продемонстрували свою
У квітні-травні традиційно триває щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля». Акція матиме продовження з 1 жовтня до 1 листопада 2024 року.
Метою акції є проведення заходів, спрямованих на покращення естетичного та
У складних обставинах повномасштабного вторгнення та безлічі викликів, які воно принесло, для України життєво важливо, аби бюджет країни працював для розвитку бізнесу та бізнес брав участь у забезпеченні потреб держави.
Цього достатньо, аби словами підтримати людину, яка проживає втрату. Все інше можна сказати очима, дотиком, присутністю. Бути просто поруч – це дуже важливо.
В цьому переконаний Олег Романчук, відомий лікар-психотерапевт, дитячий