


У 2025 році дошкільна освіта на Миколаївщині продовжується. Станом на жовтень в області фактично функціонують 394 заклади дошкільної освіти, де навчаються понад 19 тисяч дітей.
Внаслідок збройної агресії Росії на території
У рамках реалізації пілотного проєкту «Програма відновного правосуддя за участю неповнолітніх, які є підозрюваними, обвинуваченими у вчиненні кримінального правопорушення», затвердженого наказом Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України, Офісу Генерального
Баштанська районна військова адміністрація продовжує співпрацю з благодійними фондами задля забезпечення добробуту та медичної підтримки населення.
Протягом минулого тижня мобільна клініка Благодійний фонд Fortitude працювала на території Новобузької та Привільненської
У понеділок, 3 листопада, начальник Баштанської районної військової адміністрації Владислав Дмитрів разом із головами територіальних громад району долучився до Конгресових слухань, присвячених питанням законодавчого унормування здійснення державного нагляду за актами
Нещодавно начальник Баштанської районної військової адміністрації Владислав Дмитрів провів робочу зустріч із військовослужбовцями 77-ї окремої аеромобільної бригади, у якій взяли участь голови територіальних громад району.
Під час заходу військові вручили керівникам
Цей компонент передбачає надання жінкам доступу до знань у сфері сільського господарства, консультаційної підтримки та фінансового капіталу, що допоможе підвищити продуктивність і доходи, а також зміцнити свою стійкість до поточних
Громадська організація «Недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень» оголошує Всеукраїнський конкурс есе для молоді на тему: «Мапа національних інтересів України» в рамках ХІІІ Бандерівських читань.
Метою Конкурсу є залучення молоді
31 жовтня Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо організаційних засад здійснення підтримки в аграрному секторі», №4619-IX.
Законом передбачено створення в Україні сучасної,
Президент України оголосив про запуск пакету соціальних програм, спрямованих на підтримку громадян у зимовий період. Над його реалізацією вже працює команда Уряду.
Одним із напрямів стане ініціатива «Тепла зима» від Міністерство
Кабінет міністрів України удосконалив норми харчування та організації харчування дітей у закладах освіти з урахуванням умов воєнного стану. Так, Постановою КМУ № 1280 від 08.10.2025 внесені зміни до Постанови