Щодня противник своїми обстрілами нагадує нам, що втрачати пильність не можна. Ворог намагається бити ще глибше – далі в тил, не тільки тероризуючи прифронтові території.
Нагадаємо, що нещодавно було атаковано Снігурівську
Бажаю здоровʼя, шановні українці!
Завершуємо цей день у Полтаві. Доволі довгий день та емоційний.
Вранці був на Донеччині, у нашій Авдіївці. Важко бачити те, що російські терористи зробили з цим містом…
І шана
Розширено перелік пріоритетних видатків бюджету за черговістю здійснення платежів органами Казначейства
18 квітня 2023 року Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою
Весна – пора пробудження природи, розпускання дерев і квітів, яскраво-зеленої трави, теплих поривів вітру, довгоочікуваних прогулянок із своїми улюбленцями на галявинах, у лісах, а також період «розквіту» т. зв. трансмісивних
Шановні громадяни! Баштанська районна військова адміністрація та Головне управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Миколаївській області не рекомендують відвідувати кладовища у поминальні дні на деокупованих територіях, а також
Зараз будь-яка допомога вкрай важлива, адже українці продовжують страждати внаслідок кривавих дій росії. Баштанська районна військова адміністрація продовжує співпрацювати з різними благодійними фондами, організаціями, волонтерами, які допомагають жителям району котрі
Бажаю здоровʼя, шановні українці!
Почав сьогоднішній день із засідання Ставки. Багато питань.
Передова – дії наших сил оборони, те, що вдається, і те, чого маємо досягнути.
Командувачі напрямків – «Хортиці», «Таврії», «Одеси», «Півночі»,
Результати відновлення пошкодженої внаслідок ворожих обстрілів інфраструктури в Баштанському районі за період з 10 по 16 квітня.
Березнегуватська громада:
У смт Березнегувате за цей період проводили відновлення Березнегуватського народного історико-краєзнавчого музею. Вдалося відремонтувати
Вітаю вас із професійним святом – з Днем пожежної охорони.
Щиро дякую за сумлінне виконання професійних обов’язків, за вашу нелегку, небезпечну та вкрай важливу справу у боротьбі з вогняною стихією, захисту
Вчора, 15 квітня, о 10:00 ворог здійснив обстріл населеного пункту Горохівської громади. Пошкоджено будівлю дитячого садку та клубу. Без постараждалих.
Сьогодні вночі, 16 квітня, о 02:20 ворожого ракетного обстрілу зазнала Снігурівська