Сьогодні вночі, 16 квітня, ворог безжально здійснив масований ракетний обстріл Снігурівської громади, попередньо зенітно-ракетними системами С-300. На жаль, внаслідок обстрілу загинуло двоє підлітків.
Пошкоджено інфраструктуру та житлові будинки. Усі служби працюють
Великий народе великої країни!
Наприкінці минулої зими Росія принесла на нашу землю повномасштабну війну. А з нею – смерть, біль та морок. Уранці 24 лютого сонце так і не зійшло. Світанок
Бажаю здоровʼя, шановні українці!
Говорив сьогодні з Президентом Франції Макроном. Тривала розмова, майже півтори години. Встигли пройтися по всіх ключових безпекових питаннях, що є на порядку денному – нашому, в Україні,
Щиро вітаю зі світлим святом Воскресіння Христового усіх християн, хто святкує за Григоріанським календарем!
Кожен знаходить у ньому особливий зміст, і ми дякуємо Господу Богу за його захист, підтримку та любов,
Бажаю здоровʼя, шановні українці!
Говорив сьогодні з Ріші Сунаком, Премʼєр-міністром Великої Британії.
Передусім вдячний йому та всім лідерам світу, які засудили звіряче вбивство нашого солдата, вбивство, яким окупанти хизувалися.
Окупанти відчують, що значить,
На жаль, Україна втратила ще одного патріота і свого захисника. Гірко, що сьогодні кращі з кращих віддають життя заради того, щоб ми мали мирне небо над головою.
Народився Дмитро Петренко 23
13 квітня начальник Баштанської районної військової адміністрації Владислав Дмитрів відвідав культурно-мистецьку патріотичну акцію «І піснею, і словом наблизим жадану перемогу» на підтримку Збройних сил України, що відбулася у Баштанській територіальній
У четвер, 13 квітня, за дорученням начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма та під головуванням заступника начальника Миколаївської ОВА Юрія Гранатурова відбулась міжконфесійна нарада з представниками релігійних організацій Миколаївської
Баштанська районна військова адміністрація напередодні Великодніх свят та поминальних днів нагадує, що згідно розпорядження начальника Миколаївської обласної військової адміністрації від 10.04.2023 № 139-р на території Миколаївської області діє комендантська година
Бажаю здоровʼя, шановні українці!
Коротко про цей день.
Перше. Провів військовий кабінет, особливий формат роботи з керівниками нашого сектору оборони, нашими командувачами, розвідкою, Офісом. Лише те, що безпосередньо необхідно для управління передовою