Інформуємо, що урядом прийнято рішення про подовження до 30.11.2022 терміну реєстрації заяв аграріїв у Державному аграрному реєстрі на отримання державної допомоги, збільшивши при цьому (на 100 млн грн) загальний обсяг
Щоденно о 9:00 годині вшановуємо хвилиною мовчання світлу пам’ять за усіма загиблими, які віддали своє життя за Україну через російську агресію.
Вічна пам'ять відважним українцям! Пам'ятаємо!
Цими днями Баштанською районною військовою адміністрацією передано до Снігурівської міської та Горохівської сільської територіальних громад хліб за сприянням ООН та продукти харчування за сприянням волонтерського руху «Разом ми сила» та
Фінансовий відділ Баштанської районної військової адміністрації доводить до відома Закон України від 03.11.2022 №2709-ІХ "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо актуалізації та удосконалення деяких положень»: cutt.ly/xMCVtan
Усі вже знаємо, що відомий винахідник Ілон Маск допоміг Україні. Наша країна отримала доступ до Starlink та декілька партій установок для нього, щоб мати змогу користуватися швидким інтернетом.
Проект Starlink —
Станом на ранок, 21 листопада, по Миколаївській області немає потреби в застосуванні графіків аварійних відключеннях, проте, для стабілізації ситуації в енергосистемі України, все ж продовжують діяти графіки погодинних відключень.
Споживачів АТ
Революція Гідності – перший переможний бій цієї війни
ВИСТОЯЛИ МАЙДАН – ПЕРЕМОЖЕМО У ВІЙНІ!
День Гідності та Свободи українці проголошували двічі – вийшовши на майдан Незалежності у 2004-му і організувавши Помаранчеву
Портал «Діти війни» – це єдина платформа, яка надає актуальну інформацію про дітей, які постраждали через війну, яких примусово вивезли за межі країни чи піддали іншим незаконним діям, та тих,
Шановні жителі Баштанського району!
21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи на честь вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні європейського майбутнього України, відданості ідеалам
Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!
Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних