Стосовно інформації, що поширюється в телеграм-каналах, що Баштанська районна рада виплачує заробітню платню Мезіній Т.А. З цього приводу Баштанська районна рада повідомляє, що з 01 квітня 2022 року було тимчасово призупинено
Управління державної міграційної служби у Миколаївській області (далі – управління) на невизначений час припиняє свою діяльність. У зв’язку з цим просимо на офіційному сайті Управління стати до електронної черги: https://cutt.ly/rKrr50L
М. Миколаїв:
Зранку, 17 червня, близько 07:00 по Миколаєву було завдано декілька ракетних ударів. Відомо про пошкодження 4 багатоповерхових будинків та промислового об‘єкту. За попередньою інформацією одна людина загинула, шістьох поранено.
Відповідно до Указу Президента України, в пам’ять про загиблих внаслідок збройної агресії РФ воїнів та громадян, щоранку о 09:00 в Україні проводиться загальнонаціональна хвилина мовчання.
Вшануймо пам’ять про всіх, хто віддав
Баштанська районна військова адміністрація повідомляє, що завдяки допомозі Всесвітньої продовольчої програми від ООН та за сприяння ГО “Тарілка”, обласним депутатам Івану КУХТІ та Олександру МОСІНУ 15 червня 2022 року до
На базі Баштанської районної військової адміністрації працює координаційний центр з надання інформації щодо евакуації жителів з найбільш постраждалих до більш безпечних місць, гуманітарних та соціальних питань жителів Баштанського району.
Звертатися за
Починаючи з 24 лютого, дня початку збройної агресії Росії проти України, в різних регіонах нашої держави від артилерійських, авіаційних та ракетних обстрілів страждають мирні жителі українських міст і сіл. Багато
Відповідно до Указу Президента України, в пам’ять про загиблих внаслідок збройної агресії РФ воїнів та громадян, щоранку о 09:00 в Україні проводиться загальнонаціональна хвилина мовчання.
Вшануймо пам’ять про всіх, хто віддав
Багато українців вимушені виїжджати із зони бойових дій чи з окупації через інші тимчасово окуповані території або росію, щоб дістатися безпечного місця.
Людей цікавить, чи не порушать вони своїми діями
Сплачуємо податки = рухаємо економіку = наближаємо перемогу. Зрозумілішим за цю формулу є лише держсервіс після нашої добірки на Гіді.
Вона вже тут, до речі.
Для оподаткування фізичних осіб:
▪ реєстраційний номер облікової картки