Іще один соціально-важливий об'єкт на Миколаївщині реконструюють в рамках Програми Президента Володимира Зеленського «Велике Будівництво».
Так зміни почалися у дошкільному навчальному закладі «Малятко» села Синюхин Брід на Первомайщині. Працівники підрядної організації
Щодня працівники підрядної організації, які зайняті на реконструкції Арбузинської селищної загальноосвітньої школи №2 ім.Т.Г.Шевченка Миколаївської області, нарощують виробничі темпи.
Капітальний ремонт закладу загальної середньої освіти реалізується в рамках Програми "Велике будівництво"
На адресу райдержадміністрації надійшов лист від південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) стосовно переліку державних нотаріальних контор та приватних нотаріусів, які здійснюють свою діяльність у межах Баштанського районного нотаріального округу
Розширення та модернізація мережі спортивних об'єктів є одним із пріоритетів влади. Реалізація проєктів відбувається в рамках Програми Президента «Велике Будівництво».
В Очакові на Миколаївщині тривають роботи на стадіоні «Артанія». Так будівельниками
В Україні стартував п'ятий етап вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19. Кожен охочий має змогу отримати щеплення у найближчому пункті або центрі вакцинації. Імунізація населення добровільна і безплатна. Необхідну інформацію щодо вакцинації,
Хто може вакцинуватись в Україні?
▪ Усі охочі українці старші 18 років,
▪ іноземці, які мають посвідку на постійне проживання в Україні,
▪ особи, які подалися на статус біженця в Україні або вже
До складу об’єкту приватизації входить:
▫️ адмінбудівля (73, 1 м²)
▫️ гараж (31,2 м²)
▫️ топочна (6 м²)
▫️ вбиральня (3,6 м²)
Дата аукціону — 30 липня (прийом пропозицій до 29 липня 20:23).
Адреса: Миколаївська область,
Завершено роботи на об'єкті капітального ремонту комунальної власності по вул. Елеваторна від вул. Одеська до пров. Шевченка в смт Веселинове.
Велися роботи з встановлення:
Бордюрів;
Тактильнойи плитки;
Дорожніх знаків.
Роботи фінансуються за рахунок субвенцій з
20 липня 2021 року депутат Миколаївської обласної ради Володимир Фроленко провів особистий прийом громадян у громадській приймальні депутатів районної ради.
З різноманітними та наболілими питаннями
В рамках реалізації Програми Президента Володимира Зеленського «Велике Будівництво» дорожні працівники продовжували роботи на об'єкті капітального ремонту комунальної власності — під'їзної дороги від с.Трудолюбівка до с.Володимирівка. Велися роботи з: