У Вознесенську на Миколаївщині приймальне відділення КП «КНП Вознесенська багатопрофільна лікарня» вже працює після реконструкції в рамках проєкту «Emergency» за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво».
Проєкт реалізовувався з жовтня
Дорожники використовують кожен погожий день для продовження ремонту дороги М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ у межах міста Миколаїв.
Розпочали укладання щебенево-мастикового асфальтобетону на всю ширину проїзної частини по вулиці Веселинівській.Паралельно
3 липня, біля будівлі Баштанської публічної бібліотеки, на якій встановлена меморіальна дошка на честь героя-визволителя Баштанського краю в роки Другої світової війни, командира танкового взводу, Героя Радянського Союзу Михайла Сотніченка
Інтелектуальна система Weigh in motion (WIM) «зважування в русі» невдовзі запрацює на 221-му кілометрі автодороги Н-24 Благовіщенське-Миколаїв неподалік Миколаєва.
Наразі на об’єкті уже змонтовано основну арочну конструкцію, на якій в подальшому
Щодня працівники підрядної організації, які зайняті на реконструкції Арбузинської селищної загальноосвітньої школи №2 ім.Т.Г.Шевченка Миколаївської області, нарощують виробничі темпи.
Капітальний ремонт закладу загальної середньої освіти реалізується в рамках Програми "Велике будівництво"
Щодня працівники підрядної організації, які зайняті на реконструкції Арбузинської селищної загальноосвітньої школи №2 ім.Т.Г.Шевченка Миколаївської області, нарощують виробничі темпи.
Капітальний ремонт закладу загальної середньої освіти реалізується в рамках Програми "Велике будівництво"
Староста Віктор Лемешенко повідомив, що на даний час працівники з благоустрою Катерина Лемешенко і Руслан Ковалевський бензокосами скошують бур’яни на території сіл Дмитрівка і Сергіївка. Зараз косять на провулках з
5 липня в Баштанській публічній бібліотеці в рамках проєкту «Феєрія кіно у бібліотеці» відбулась година кіно «Білі хмари» — кіносповідь про рідний край О.Сизоненка», на яку завітали користувачі бібліотеки дорослого
Шановний Анатолію Володимировичу, прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо Вам відмінного здоров’я, благополуччя і радості! Хай кожен новий день життя приносить лише добро, доля
Незважаючи на нестабільну погодну ситуацію на Миколаївщині, дорожники використовують сприятливі моменти для продовження ремонту дороги М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ у межах міста Миколаєва.
Відсьогодні підрядна організація Автострада розпочала влаштування верхнього шару покриття по