Підготовка енергетичних господарств до ОЗП: результати моніторингів Держенергонагляду
Держенергонаглядом здійснено огляд об’єктів електричних мереж 21 оператора системи розподілу (далі – ОСР) щодо стану їх готовності до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021
Представниками Держенергонагляду оглянуто понад 19 тисяч об’єктів теплоенергетичної інфраструктури
З метою забезпечення надійного та сталого функціонування систем теплопостачання і теплоспоживання, Держенергонагляд проводить активну роботу щодо оцінки готовності енергетичних господарств суб’єктів відносин
З повагою,
голова Баштанської районної ради Анатолій ПЕТРОВ,
голова Баштанської райдержадміністрації Олександр СЛАВІНСЬКИЙ,
депутатський корпус та виконавчий апарат Баштанської районної ради
06 жовтня о 15 годині проведено засідання районного штабу з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби covid-19 на території Баштанського району. Розглянуто питання про забезпечення санітарного
Станом на 06 жовтня в Баштанському районі зареєстровано 58 підтверджених випадків захворювання на covid-19, з усіх 58 підтверджених випадків за місцем проживання:
м. Баштанка - 32+3;
с. Христофорівка - 1;
с. Інгулка -
Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників освіти.
Для кожної людини, незалежно від її професійної діяльності, це свято є особливим, незабутнім. У пам'яті одразу ж виникає образ
З повагою, голова Баштанської районної ради Анатолій ПЕТРОВ, голова Баштанської райдержадміністрації Олександр СЛАВІНСЬКИЙ, депутатський корпус та виконавчий апарат Баштанської районної ради
Щиро вітаємо вас з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана! Ця дата – не нагадування про ваш вік, а можливість висловити вдячність за багаторічну сумлінну працю, за вашу
Служба у справах дітей Баштанської райдержадміністрації Миколаївської області шукає родину для трьох дітей, які залишилися без піклування батьків. Ярослав, 14 років, Єливавета, 9 років, Валерій, 3 роки. Братики та сестричка
В День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення в Україні, який згідно з Указом Президента України від 27 листопада 2008 року № 1088/2008,