Коронавірус. З 19 жовтня діє новий розподіл на епідемологічні зони. Баштанський район перейшов до помаранчевої зони, а тому - нове посилення карантину.
Помаранчева зона -
завантаження ліжок становить від 50% до 75%,
Патріотична година в бібліотеці.
Щороку напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва в центральній районній бібліотеці було людно і гамірно. Звучали козацькі пісні, читались вірші-присвяти воїнам-захисникам, було багато
Станом на 16 жовтня в Баштанському районі зареєстровано 79 підтверджених випадків захворювання на covid-19, з усіх 79 підтверджених випадків за місцем проживання:
м. Баштанка - 40+2+1;
c. Андріївка - 1;
с. Виноградівка -
Станом на 15 жовтня в Баштанському районі зареєстровано 78 підтверджених випадків захворювання на covid-19, з усіх 78 підтверджених випадків за місцем проживання:
м. Баштанка - 40+2;
c. Андріївка - 1;
с. Виноградівка -
Сьогодні з ранку, у самісінькому центрі Баштанки - біля погруддя великого Кобзаря українського народу, за участі героїв-баштанчан, які пройшли через війну на сході нашої держави, відбувся урочистий мітинг з нагоди
Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисника України! Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського
Станом на 13 жовтня в Баштанському районі зареєстровано 74 підтверджених випадків захворювання на covid-19, з усіх 74 підтверджених випадків за місцем проживання:
м. Баштанка - 40;
с. Виноградівка - 1;
с. Добре -
22 жовтня 2020 року об 11 годині у сесійній залі районної ради відбудеться тридцять сьома сесія Баштанської районної ради сьомого скликання (розпорядження голови районної ради від 08 жовтня 2020 року
Станом на 08 жовтня в Баштанському районі зареєстровано 63 підтверджених випадків захворювання на covid-19, з усіх 63 підтверджених випадків за місцем проживання:
м. Баштанка - 32+3+1;
с. Христофорівка - 1;
с. Інгулка –
Забезпечення надійного, безпечного та якісного енергопостачання – головний пріоритет в роботі Держенергонагляду
Про це вчора, 06 жовтня, заявив т.в.о. Голови Держенергонагляду Роман Боднар під час візиту на ВП «Южно-Українська АЕС». Виїзна