Щоб спілкування з фахівцями Фонду області для відвідувачів проходило максимально безпечно, зручно і водночас результативно, пропонуємо такі варіанти комунікації з пенсійниками: Зателефонувати на “гарячі лінії”: https://www.pfu.gov.ua/mk/151842-perelik-telefoniv-garyachyh-linij-i-telefon-doviry-yaki-pratsyuyut-v-golovnomu-upravlinni-pensijnogo-fondu-ukrayiny-v-mykolayivskij-oblasti/. Фахівці нададуть кваліфіковані відповіді на
Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 28 липня 2020 року №150-р «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території
Шановні громадяни України!
Рік тому я розповідав про те, як кожний мій ранок починається з смс-повідомлення від Генерального штабу України. Смс про кількість поранених і загиблих за минулу добу на передовій.
Вітаємо вас із загальнонаціональним святом - Днем Незалежності України!
З тих пір, як була проголошена незалежність, наша країна пройшла декілька етапів духовного оновлення, відтворюючи патріотизм, традиції і духовність нашого народу. Ця
Щороку 23 серпня, за добу до святкування Дня Незалежності, Україна відзначає День державного прапора. Дата була обрана на згадку про події 1991 року, коли до будівлі Верховної Ради група народних
Всього зареєстровано 938 підтверджених випадків COVID-19, з них працівників закладів охорони здоров’я – 110. З усіх 938 підтверджених випадків за місцем проживання: - м. Миколаїв – 398 осіб; - м. Южноукраїнськ – 150
Президент України Володимир Зеленський, який перебуває з робочою поїздкою на Миколаївщині, ознайомився із завершенням капітального ремонту автодороги державного значення Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв, яку відновлювали в межах Національної
21 серпня голова райдержадміністрації Олександр Славінський, заступник голови районної ради Микола Єрешко та міський голова Іван Рубський взяли участь в урочистому мітингу з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня
Баштанське відділення управління виконавчої Фонду соціального страхування України в Миколаївській області інформує що, станом на 19 серпня 2020 року профінансувало надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками, поданими роботодавцями по 17 серпня (
Всього зареєстровано 912 підтверджених випадків COVID-19, з них працівників закладів охорони здоров’я – 108. З усіх 912 підтверджених випадків за місцем проживання: - м. Миколаїв – 378 осіб; - м. Южноукраїнськ – 150