Про вилучення з обігу 25 копійок
• Монети 25 копійок перестануть бути платіжним засобом в Україні та будуть вилучені з обігу з 01 жовтня 2020 року. Тобто ними не можна буде розраховуватися
Стан епідемічної ситуації по Миколаївській області на 02.09.2020
- показник захворюваності на COVID-19 за попередні 14 днів на 100 тис. населення – 42,64 (при допустимому базовому рівні не більше 40 на
Всього зареєстровано 1372 підтверджених випадків COVID-19, з них працівників закладів охорони здоров’я – 132.
З усіх 1372 підтверджених випадків за місцем проживання:
- м. Миколаїв – 699 осіб (+38);
- м. Первомайськ –
Баштанське відділення управління виконавчої Фонду соціального страхування України в Миколаївській області інформує що, станом на 2 вересня 2020 року профінансувало надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками, поданими роботодавцями по 31 серпня (
З метою вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни,
Сьогодні всі навчальні заклади Баштанщини розпочали новий 2020-2021 навчальний рік.
Зважаючи на карантинні обмеження та, враховуючи, рекомендації міністерств охорони здоров'я, а також освіти і науки України, свято Першого дзвоника відбулося у
29 серпня відзначається День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
В цей день в нашій державі проводиться Всеукраїнська акція пам’яті «Сонях», який визначено
28 серпня, в переддень Дня пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, голова райдержадміністрації Олександр Славінський вшанував пам'ять загиблих та померлих учасників АТО. Разом із
10 вересня 2020 року о 10 годині у сесійній залі районної ради відбудеться тридцять шоста сесія Баштанської районної ради сьомого скликання (розпорядження голови районної ради від 28 серпня 2020 року
26.08.2020 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Баштанській райдержадміністрації за головуванням голови райдержадміністрації Олександра Славінського.
Членами комісії розглянуто 14 питань, в тому числі 11 питань про влаштування