Всього зареєстровано 262 підтверджених випадків COVID-19, з них працівників закладів охорони здоров’я – 49. З усіх 262 підтверджених випадків за місцем проживання: - м. Миколаїв – 42 особи; - м. Южноукраїнськ – 37
Президент України Володимир Зеленський відвідав Національний історико-меморіальний заповідник «Биківнянські могили» та взяв участь у заходах до Дня пам’яті жертв політичних репресій. Глава держави поклав квіти до братської могили, а також встановив
Відповідно до Указу Президента України від 21 травня 2007 року №431/2007, щорічно у третю неділю травня відзначається День пам’яті жертв політичних репресій. Цього дня по всій Україні віддають шану жертвам політичних
У п’ятницю, 15 травня, з нагоди вшанування Дня пам’яті жертв політичних репресій відбулось покладання квітів до пам'ятника В’ячеславу Чорноволу. У знак глибокої шани та поваги квіти до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу поклали
Друзі! Щиро вітаю вас з Днем Європи. Для мене це особливий день, адже шість років тому, під час Революції Гідності, українці довели, що ми — це незалежна європейська держава. Бажаю, щоб європейські
Сьогодні українці відзначатимуть День Європи. Цей день є незмінним підтвердження цілей нашої нації стати не лише географічною частиною Європи, а й гордим представником європейської спільноти. Україна – це держава, яка є співтворцем
Доводима до відома постанови Головного державного санітарного лікаря України: - від 09.05.2020 №16 "Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при здійсненні дозволених видів діяльності, які передбачають приймання відвідувачів в офісних
За останні 2 роки завдяки створенню Державного дорожнього фонду, 35% якого йдуть на відновлення мережі доріг місцевого значення, вдалося відновити більше автомобільних доріг місцевого значення, аніж було відновлено впродовж 8-ми
Всього зареєстровано 236 підтверджених випадків COVID-19, з них працівників закладів охорони здоров’я – 47. З усіх 236 підтверджених випадків за місцем проживання: - м.Миколаїв – 40 осіб; - м.Южноукраїнськ – 36 осіб; - м.Первомайськ
Сьогодні зранку голова райдержадміністрації Олександр Славінський за участі секретаря міської ради Людмили Луценко та голови міської ветеранської організації Ганни Станіславівни Зюзько поклав квіти до пам'ятного знаку жертвам політичних репресій та