На первинному рівні надано медичну допомогу в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини 9883 особам, центрах первинної медико-санітарної допомоги – 21346 особам, поліклінічних відділеннях/поліклініках - 21085 особам. Госпіталізовано 2118 дорослих, 305 дітей.
15.04.2020 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 №271, якою внесено зміни до Технічного регламенту засобів індивідуального захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2008 №761 та до Переліку
Мінсоцполітики активно співпрацює з Офісом Ради Європи в Україні для інформування громадськості про взаємодопомогу людей в умовах карантину. Зокрема, нині в рамках проекту "Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень" вже
За минулий тиждень у Миколаївській області народилося 123 дитини За минулий тиждень (період з 13 по 19 квітня) у закладах/підприємствах системи охорони здоров’я Миколаївської області прийнято 121 пологи, народилося 123 дитини.
Щорічно, починаючи з 2005 року, в Європейському регіоні ВООЗ проходить Європейський тиждень імунізації. Імунізацію найчастіше проводять шляхом вакцинації. Вакцини стимулюють власну імунну систему організму до захисту людини від відповідної інфекції або хвороби. Європейський
Станом на 10.00 21 квітня в Миколаївській області зареєстровано 83 підтверджених випадків COVID-19. Зареєстровано групове захворювання у Вознесенському районі. За минулу добу 20.04.2020 виявлено нових 42 випадки (з підозрою на COVID-19
Шановний Володимире Олексійовичу, прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо Вам, Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя та радості, впевненості у завтрашньому дні. Хай щедро сіється добром
Дорогі українці! Я вітаю всіх християн східного обряду з прийдешнім святом – Світлим Воскресінням Христовим! Цьогоріч Україна, як і весь світ, відзначатиме Великдень вдома. І оскільки святкування буде нетрадиційним, то
Прийміть сердечні вітання із світлим Воскресінням Христовим! Це свято спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою,
Для забезпечення стабільного електропостачання та збалансованої роботи енергетичних ринків громадянам необхідно вчасно розраховуватись за отримані комунальні послуги. Адже, незважаючи на пандемію вірусу COVID-19 та запровадження в Україні карантину, виробники та постачальники електроенергії продовжують працювати у штатному режимі та забезпечувати населення