5 лютого розпочнуться виїзди мобільних груп операторів в ОТГ Миколаївської, Київської, Черкаської, Одеської, Львівської, Волинської областей для допомоги у внесенні відомостей про агровиробників у Державний аграрний реєстр. Оператори допомагатимуть аграріям вносити
Про ускладнення погодних умов по території Миколаївської області та м.Миколаїв 5-7 лютого 2020 року У зв’язку з впливом активного циклону по території Миколаївської області та м.Миколаїв 5-7 лютого 2020 року очікуються
30 січня затишна літературна вітальня Баштанської центральної районної бібліотеки зібрала любителів і шанувальників поетичного слова, учасників I етапу обласного конкурсу читців-декламаторів «Поетична пристань», який відбувся з ініціативи відділу освіти, молоді
30 січня у стінах Баштанської районної філії Миколаївського ОЦЗ відбувся захід присвячений обговоренню питань легалізації найманої праці. Розмова відбулась завдяки засобам відозв’язку. В зустрічі взяли участь Людмила Алпєєва, заступник директора
30 січня виповнюється 90 років від дня народження легендарного українського дитячого письменника, чиї твори увійшли до золотого фонду дитячої літератури – Всеволода Нестайка. Його майже п’ятдесятирічний шлях у дитячій літературі
Симптоми. Чи можна відрізнити новий коронавірус від грипу та ГРВІ Більшість хворих на новий коронавірус спочатку відчули лихоманку, кашель, ускладнене дихання. Проте у деяких хворих першими симптомами були діарея, нудота та
28 січня в залі засідань Баштанської районної адміністрації відбулася підсумкова медична рада працівників охорони здоров’я за участі голови райдержадміністрації Олександра Славінського, голови районної ради Анатолія Петрова та секретаря міської ради
З 19.01.2020 набрав чинності Закон України «Про безпечність та гігієну кормів». Цей Закон визначає правові та організаційні засади гарантування безпечності кормів у процесі їх виробництва, обігу та використання, зокрема встановлює вимоги
Нелегальна зайнятість користується на сьогоднішній день величезним попитом завдяки безпосередньо самим працівникам. Оскільки дуже часто в умовах дефіциту вільних для працевлаштування вакансій, громадяни від «безвиході» погоджуються на будь-які умови праці,
Сьогодні, як ніколи, досить актуальним є питання набору громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України та у Державну прикордонну службу. Завдання служби зайнятості полягає, перш за все,