За 5 місяців цього року до загального фонду місцевих бюджетів Миколаївської області надійшло майже 2,6 мільярди гривень. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив заступник голови Миколаївської ОДА Олександр
Літні канікули – це чудово! Але питання належного виховання дітей, досягнення порозуміння між батьками і дітьми, відповідальності батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків завжди є важливим і актуальним. 4 червня працівниками
Курс на набуття повноправного членства у Європейському Союзі та НАТО залишається незмінним зовнішньополітичним пріоритетом України. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час спільного брифінгу з Генеральним секретарем НАТО
У понеділок, 3 червня, за підтримки Миколаївської облдержадміністрації на території Березнегуватської районної дитячо оздоровчої бази відпочинку імені М.В.Башкірова розпочався ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). В змаганнях беруть
На думку більшості істориків, причиною виникнення в Україні та інших частинах СРСР голоду 1932-33 років стала примусова і репресивна для селян політика хлібозаготівлі, яку провадила комуністична влада. Від голоду в Україні,
У п’ятницю, 31 травня, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко спільно з депутатським корпусом Миколаївської міської та обласної рад передав 13 новеньких сучасних спеціалізованих автомобілів екстреної меддопомоги типу «В»
У СВІТІ ВСІ МАЛЯТА — І ХЛОПЧИКИ Й ДІВЧАТА — ПОВИННІ ПРАВО МАТИ ЩАСЛИВИМИ ЗРОСТАТИ. В ТУРБОТЛИВІЙ КРАЇНІ, У ЛЮБЛЯЧІЙ РОДИНІ МУЖНІТИМУТЬ ЗДОРОВІ БІЛЯВІ Й ЧОРНОБРОВІ. БО ОЧІ КАРІ Й СІРІ У ЗЛАГОДІ ТА МИРІ НЕ ПЛАЧУТЬ, А СМІЮТЬСЯ, ЩО "ДІТКАМИ"
1 червня - це не лише свято для дітей, а й особливий день для нагадування суспільству про необхідність дотримання прав дитини як однієї з головних засад формування гармонійної особистості. Коли у
Був чудовий теплий вечір. Весна стрімко переходила у літо, але надвечірня прохолода іще купала місто у ароматі відцвітаючої акації. Було тихо і затишно, зникало напруження трудового дня, земля чекала ночі
Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко спільно з командувачем Військово-Морських Сил Збройних Сил України адміралом Ігорем Воронченком та заступником голови ОДА Олександром Кушніром оглянули умови роботи Центру підготовки сержантського складу ВМС