У вівторок, 29 травня, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір провів засідання робочої групи з підтримки та впровадження добровільного об'єднання територіальних громад у Миколаївській області. Як відзначив Олександр Кушнір,
Декларації з лікарями за станом на 27 травня уклали 750 570 мешканців області, або 66%: - по м. Миколаєву – 64,3% - по районах області – 64,6%. Найнижчі показники: - Снігурівський район – 46,4% -
За підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, з метою сприяння взаємодії малого та середнього бізнесу, органів місцевого самоврядування на селі, розвитку сільських територій та громад, популяризації життя в селі,
Дорогі українці! Після моєї перемоги на виборах мій шестирічний син сказав: «Та! По телевізору кажуть, що «Зеленський – Президент…» Виходить, що… я… теж Президент?!» І тоді це прозвучало як жарт, але згодом я зрозумів,
20 травня у Києві, під час урочистого засідання Верховної Ради, новообраний Президент України Володимир Зеленський склав присягу як Глава держави. Клятву він проголосив, поклавши руку на Конституцію України та Пересопницьке
17 травня у заході до Дня пам’яті жертв політичних репресій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський, перший заступник міського голови Володимир Драгуновський,
Під такою назвою 16 травня в Баштанській центральній районній бібліотеці відбулася акція з нагоди Всесвітнього дня вишиванки. Цього дня працівники книгозбірні прийшли на роботу у барвистих, яскравих вишиванках. Ганок бібліотеки
Травень надзвичайно багатий на свята, серед них найдорожчі — День матері та День сім’ї. Поруч з ними крокує, ніби прикрашаючи й доповнюючи День української вишиванки. Відзначення Дня Європи в Україні
16 травня 2019 року о 10.00 – під головуванням голови районної ради Петрова А. відбулося засідання двадцять дев'ятої сесії районної ради сьомого скликання, на якому були присутні 26 депутатів районної
13 травня 2019 року о 9.30 – під головуванням голови постійної комісії районної ради Якименка О. відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, економіки, інвестицій та