9 травня в населених пунктах району відбулися заходи з нагоди Дня перемоги над націзмом у Другій світовій війні. У районному центрі десятки сотен містян пройшлися пам’ятною ходою від центра міста до
8 травня пізно ввечері десятки баштанчан пройшлися свічковою ходою Пагорбом Слави, згадуючи десятки мільйонів жертв Другої світової війни. З лампадками в руках ходу очолили перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій та
9 Травня - свята для нас подія, День Перемоги. 8 травня оголошено Днем пам'яті та примирення. Разом з радістю цього великого торжества, ми розділяємо і гіркий полин втрати, адже за роки
День Перемоги! Його урочистим салютам не змовкнути у віках, його сльозам радості не забутися ніколи. Адже цей травневий день 1945 року увійшов в історію людства як свято Миру, свято визволення
Доводимо до відома, що з 06 травня 2019 р. регіональною комісією Миколаївського відділення Укрдержфонду розпочато прийом заявок та документів від фермерських господарств Миколаївської області для участі у конкурсі на одержання
Шановні аграрії! При департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації розпочинає роботу конкурсна комісія з визначення переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для надання фінансової підтримки шляхом здешевлення кредитів. Порядок використання коштів затверджений постановою Кабінету
06 травня 2019 року о 10.00 – у Баштанській районній раді під головуванням секретаря постійної комісії районної ради Присяжного О. відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань АПК, земельних
від 06 травня 2019 року о 10.00 – у Баштанській районній раді під головуванням голови постійної комісії районної ради Шевченка Ю., відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості,
Олександр Славінський у супроводі відповідальних працівників райдержадміністрації відвідав Баштанську центральну районну бібліотеку, де разом із відвідувачами та працівниками бібліотеки оглянув експозицію інформаційно-просвітницьких стендів з історії Державного Герба України. Олександр Дмитрович в
24 квітня в центральній районній бібліотеці відбувся бібліотечний арт-майданчик «Великоднє диво – писанка», присвячений найвеличнішому святу всіх християн – Великодню. На захід до бібліотеки були запрошені талановиті баштанські майстрині, члени